Affiliate(Satış Ortalıklığı) Nedir?

Affiliate (Satış Ortalıklığı) pazarlaması, bir şirketin ürün veya hizmetlerini tanıtmak ve satmak için başka bir kişi veya şirketle işbirliği yapmasıdır. Bu işbirliği sonucunda, ürün veya hizmetlerin satışından elde edilen kâr, işbirliği yapan kişi veya şirketle paylaşılır.


Affiliate pazarlaması genellikle bir ortaklık programı aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu programlar, şirketin ürünlerini veya hizmetlerini tanıtan ve müşterileri şirketin web sitesine yönlendiren kişi veya şirketlere bir komisyon ödemesi yaparlar. Bu komisyon, belirli bir ürün veya hizmetin satışı için sabit bir tutar veya bir yüzde olarak belirlenebilir.


Affiliate pazarlaması, şirketlere daha fazla müşteri çekme ve satış yapma imkanı verirken, ortaklık programına katılan kişi veya şirketlere de ek gelir sağlar. Bu nedenle, birçok şirket affiliate pazarlaması programlarına yatırım yapar ve bu programları kullanarak ürün veya hizmetlerini daha geniş bir kitleye ulaştırmaya çalışır.

BİZ NE SUNUYORUZ?

Sosyolity.com'da, hizmetlerimizi kullanan kişilerin de bu hizmetlerin tanıtımından yararlanmasını istiyoruz! Önerdiğiniz arkadaşlarınızın Sosyolity.com'dan satın aldığı hizmetler için size %10 kazanç elde etmeyi sunuyoruz.


Yönlendirdiğiniz her yeni müşteri tarafından yapılan her yeni satın alım, %10 kazanç elde edeceğiniz anlamına gelir! Yarı pasif geliri bu şekilde saf pasif gelire dönüştürebilirsiniz.

NASIL KULLANILIR?


Affiliate(Satış Ortalıklığı) Amacı Nedir?

Ortaklık programımız, internetteki insanlara hizmetlerimizi başkalarına tavsiye ederek para kazanma fırsatı sunmaktadır. Bu programın amacı, kullanıcılarımızın yardımıyla müşteri ağımızı genişletmektir. Ortaklık programımız şu kişiler için uygundur:


1. Sosyolity.com arkadaşları ve ailesi ile tanıştırmak isteyenler

2. Blog yazarları ve web sitesi sahipleri

3. E-posta pazarlamacısı

4. Herhangi bir sosyal medya platformunda rol alanlar


Benzersiz yönlendirme bağlantınızı (Affiliate) kullanarak başkalarını web sitenizde, blogunuzda veya sosyal medya profilinizde hizmetlerimizi kullanmaları için yönlendirin.

Destek ekibimiz, optimize edilmiş bir bağlı kuruluş pazarlama stratejisi bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

SATIŞ ORTAKLIĞI ile Sende Kazanmaya Başla

BAYİLERİMİZ


Sizde Bayimiz Olmak İçin Ticket Üzerinden Bize Ulaşın

En Ucuz İnstagram SMM Panel

Instagram takipçi, Instagram beğeni, Instagram izlenme, Instagram hikaye, Instagram yorum gibi tüm Instagram sosyal medya paneli hizmetleri en ucuz fiyatlarla.

En Ucuz Youtube SMM Panel

Youtube kanal abonesi, Youtube video izlenme, Youtube video beğeni, Youtube video yorum ve Youtube trend gibi tüm Youtube sosyal medya paneli hizmetleri en ucuz fiyatlarla.

En Ucuz Telegram SMM Panel

Telegram takipçi, Telegram beğeni, Telegramizlenme, Telegram hikaye, Telegram yorum gibi tüm Telegram sosyal medya paneli hizmetleri en ucuz fiyatlarla.

En Ucuz Facebook SMM Panel

Facebook takipçi, Facebook beğeni, Facebookizlenme, Facebook hikaye, Facebook yorum gibi tüm Facebook sosyal medya paneli hizmetleri en ucuz fiyatlarla.

En Ucuz Twitter SMM Panel

Twitter takipçi, Twitter favori (beğeni), Twitter RT, Twitter Trend Topic gibi tüm Twitter sosyal medya paneli hizmetleri en ucuz fiyatlarla.

En Ucuz Tiktok SMM Panel

Tiktok takipçi, Tiktok beğeni, Tiktok izlenme, Tiktok canlı yayın ve paylaşma gibi tüm Tiktoksosyal medya paneli hizmetleri en ucuz fiyatlarla.